Marka E-Ticaret; 2010 yılından beri e-ticaret danışmanlığı, SEO danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, dijital pazarlama ve online itibar yönetimi hizmetleri vermektedir. 2013 yılında yeniden yapılanmaya giderek e-ticaret eğitimleri hizmetini de vermeye başlayan firmamız İstanbul merkez ofisinin yanında Muğla ve Balıkesir’de temsilcilikle Ege ve Akdeniz Bölgesine de yerinden hizmet vermeye başlamıştır.

Özellikle 2017 yılı sonu ve 2018 yılı ile birlikte kurumsal e-ticaret eğitimlerinde e-ticaret eğitmenimiz İbrahim Kavaklı, toplam 16 ilde 18 eğitim vermiştir. Kurumsal e-ticaret eğitimlerimizde eğitmenimiz ve e-ticaret uzman kadromuzdan İbrahim Kavaklı’nın KODLAB Yayınevinden çıkan eseri E-Ticaret Rehberi kitabını da hediye ediyoruz.

Kurumsal e-ticaret eğitimlerimizde minimum 4 maksimum 20 kişiye kadar bir katılım sağlayarak eğitimlerden maksimum faydanın sağlanmasını ön koşul olarak kurumlara bildiriyoruz. Genel olarak eğitimlerimizden yüksek oranda verim almaktayız.

Marka E-Ticaret olarak misyonumuz mutlu müşteriler yaratmaktır. Danışmanlık hizmetlerimizde farklı bir talep olmaması durumunda müşterilerimize 1 yıllık sözleşme ile hizmet vermekteyiz. Sözleşme süresince müşterilerimizin mutlu olması, aldığı hizmetten memnun kalması ilk önceliğimizdir. Mutlu müşteriler yaratmak için kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sağlamaktayız.